+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alergin

Klíčová slova: Alergin, alergie, alergen

E-mail: agrobac.cz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2009

Popis: Alergin - nová šance pro alergiky. Doplněk stravy Alergin je určen k tlumení alergických projevů vyvolaných působením alergenů a k potlačení alergie, která je přehnanou reakcí těla na různé druhy alerganů.

Web: www.alergin.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Imunita dětí

Imunita dětí, imunitní systém dítěte, alergie – Imunita dětí - imunitní systém dítěte. Podporujeme oslabený imunitní systém u dětí přirozeným způsobem.Pomůžeme Vám s atopický ekzém, alergie, průjmy, zácpy, laryngitidy, nechutenství, poruchy krvetvorby, virózy u dětí. Opakované nemoci dětí. Poruchy imunity dětí.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.