+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alterna - péče o vlasy

Klíčová slova: alterna, luxusní, profesionální vlasová kosmetika

E-mail: info@alternahair.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2010

Popis: Alterna vlasová kosmetika je svým složením a technologií nejluxusnější kosmetikou na světě. Alterna má prokazatelné výsledky. Používá ji řada celebrit, které se pyšní tím, že vlasy mají krásné díky Alterně. Alterna je zárukou kvality.

Web: www.alternahair.cz

Další související informace

Herbalife Eshop,hubnutí.

Herbalife,hubnutí,dieta,Herbalife levně, kosmetika – Prodáváme kvalitní produkty Herbalife levně,produkty pro zdraví,zdravá výživa a strava,doplňky stravy, programy na hubnutí,dieta,přírodní kosmetika NouriFusion, zdravé jídlo Formule1 Herbalife.Poskytujeme poradenství zdravé výživy a sestavení jídelníčku.

Vlasová kosmetika A-vlasy

vlasová kosmetika, nehtová kosmetika – Internetový obchod a-vlasy.cz nabízí kadeřnické potřeby, vlasovou a nehtovou kosmetiku značek Gestil Wonder, Schwarzkopf, Wella, Londa nebo Jaguar. Dále zde zakoupíte šampóny, balzámy, laky, gely, žehličky na vlasy, fény a další kadeřnické pomůcky.

Vybavení posiloven

realizace komerční posilovny, profesionální posilo – FITBAU se zaměřuje na realizaci a vybavení posiloven. Dodává profi cardio stroje, profi posilovací stroje, stroje na rehabilitaci i funkční trénink, činky, osy, kotouče a podlahy. 20 let zkušeností v tomto oboru, vlastní sklady, stroje vyráběné zejména v USA. Zákazníkům vždy pomáhá s návrhem a doporučuje vybavení posiloven, vytvoření 2D a 3D návrhy posilovny, rozvržení zón. Všechny stroje doručuje, instaluje a provádí jejich záruční i pozáruční servis.

Načítání trvalo 2.7852 sekund.