+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alternativna Medicina

Klíčová slova: alternativni, medicina

E-mail: zirafa@inmail.sk

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2009

Popis: Jednoduchý úvod do světa alternativní medicíny, základní myšlenky a pravidla liečení a stručné informace o této problematice. Základné informace, novinky, alternativní medicina a jej vlastnosti a nové poznatky

Web: www.alternativna-medicina.php5.sk/

Další související informace

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Acai Care - acai berry

acai berry, acai slim, acai detox, acai imuno – Acai Care - doplňky stravy a kosmetika s acai berry. Produkty s vysokým obsahem přírodních extraktů, antioxidantů, vitamínů a minerálů. Produkty: acai berry, acai slim, acai detox, acai imuno, acai extreme, tělové mléko acai, pleťový krém acai.

Medicin.cz - magazín

zdraví, medicína, psychologie, estetika, zdravá vý – Články, rozhovory a videa o zdraví, nejcennějším co máme. Odborné příspěvky na téma naše tělo, léky, zdravá výživa, psychologie a estetika. Nechybí oblíbená kategorie babské rady a příběhy ze života.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.