+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

alternativneterapie.sk

Klíčová slova: terapie, alternatívna medicína, masáže, terapisti,

E-mail: info@alternativneterapie.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Katalóg terapií a terapistov na Slovensku. V katalógu nájdete tiež zoznam predajní s alternatívnou medicínou, pomôckami pre terapeutov, pomôckami pre domáce aplikovanie terapií a masáží. Katalóg obsahuje aj masážne salóny.

Web: www.alternativneterapie.sk

Další související informace

Celulitida

Celulitida, pomerančová pokožka, hubnutí, kabelky, – Pilulky a gel na boj s pomerančovou pokožkou Cellinea ví, jak se zbavit i silné celulitidy. Unikátnost spočívá v složení – speciální kombinace použitých bylinek rozkládá celulitidu na buněčné úrovni.

RV-Aroma

rv-aroma, koupelové, masážní, voněnky do prádla, – Nabízíme koupelové a masážní oleje,koupelové soli a voněnky do prádla. Úzce spolupracujeme přímo s výrobcem, jsme schopni zajistit nejnižší cenu a plně vyhovět i individuálním požadavkům zákazníka. Navštivte náš web.

Látkové pleny

dětské pleny, Látkové pleny, pleny, – Rozhodli jste se pro látkování? Vyberte si kvalitní látkové pleny a další ekologické potřeby pro vaše dítě na eshopu Mamaja.cz. Moderní látkové pleny přináší nejen dítěti, ale i rodičům spoustu výhod. Látkové pleny jsou pohodlné a příjemné na dotek.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.