+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

alternativneterapie.sk

Klíčová slova: terapie, alternatívna medicína, masáže, terapisti,

E-mail: info@alternativneterapie.sk

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2010

Popis: Katalóg terapií a terapistov na Slovensku. V katalógu nájdete tiež zoznam predajní s alternatívnou medicínou, pomôckami pre terapeutov, pomôckami pre domáce aplikovanie terapií a masáží. Katalóg obsahuje aj masážne salóny.

Web: www.alternativneterapie.sk

Další související informace

V.I.P Gambler

Hazard,Pomoc,Poradenství,Gambling,Závislost,Hráč, – Poradenství na nové cestě bez hazardních her a sázek,Specifická pomoc pro osoby s problémem závislosti na všech formách hazardních her a sázek!Ruleta ,automaty,karetní hry,kostky,kurzovní sázky.Nadstandartní poradenská NONSTOP služba

GHR Natural - Anti-aging product

ghr natural, růstový hormon, cholesterol snížení, – Prodej produktu GHR Natural - 100% přírodního přípravku s komplexními ozdravovacími a regeneračními účinky. Díky svým účinkům znamenal GHR Natural revoluční objev v moderní medicíně, důkazem jsou tisíce spokojených uživatelů po celé USA a Kanadě.

Extreme Muscle

Extreme Muscle, posilování, účinné posilování, – Extreme Muscle NOX3 je čistě přírodní doplněk stravy, který je vhodný zvláště pro sportovce a kulturisty, kteří si přejí jak zrychlit růst svalové tkáně, tak i zlepšit svůj celkový fyzický výkon. Extreme Muscle také napomáhá regenerovat poškozené svalstvo. Díky svému ryze přírodnímu složení nevznikají při užívání žádné vedlejší účinky.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.