+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alternativní léčba s ET

Klíčová slova: aura, čakry, relaxace, medmeditace, léčení

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2008

Popis: Jak rychle aktivovat auru a čakry? ET - Energetická Tabulka: silný energetický zářič: Anténa pro příjem a vyzařování pozitivní kosmické energie. Využití: posílení, regenerace a léčení energií, aktivace vody, aura, čakry, automatická kresba, relaxace a meditace.

Web: www.energytable.cz

Další související informace

VIVIENTE

zdravý životní styl,zdraví,sport, relaxace,recepty – Svěží zdroj informací a inspirace nejen pro všechny příznivce zdravého životního stylu a kvalitního stravování. Články o zdravém životním stylu, sportování, módě a relaxaci, recepty podle zásad zdravého stravování.

Relaxace, masáže

Masáže, rehabilitace, lymfodrenáže, relaxace – Poskytujeme služby v oblasti masáže, rehabilitace a lymfodrenáže, čímž Vám dodáme energii a radost, poskytneme pocit uvolnění a úlevy. Naši fyzioterapeuti z Masáže Praha - rehabilitace - Esthesia s.r.o. se masážím věnují již přes dvacet let.

Masáže - Lenka Toplanská

masáže, Hradec Králové, HK, relaxace – Relaxační a terapeutické masáže - Hradec Králové. Nabízím relaxační a terapeutické masáže v příjemném prostředí studia GLAMOUR v Hradci Králové. Na každou z vybraných masáží nebo jejich kombinaci lze zakoupit dárkový poukaz. Objednávky on-line.

Načítání trvalo 0.2176 sekund.