+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alzheimerova choroba

Klíčová slova: Alzheimerova choroba,senilní demence,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2010

Popis: Alzheimerova choroba se dá klasifikovat jako neurodegenerativní onemocnění mozku, jenž vyvolává demenci. Ta je způsobena postupným rozpadem nervových vláken a buněk, jenž je způsoben látkovou změnou.

Web: alzheimerovachoroba.ordinace.biz

Další související informace

Plané neštovice

neštovice,pásový opar,léčba,příznaky,diagnostika – Plané neštovice se řadí mezi nejčastější infekční onemocnění dětského věku, za jejichž vznik může virus varicella-zoster. Typickým příznakem je výsev svědivé vyrážky provázené horečkou, které během 5 až 7 dnů ustupují.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.2124 sekund.