+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alzheimerova choroba

Klíčová slova: Alzheimerova choroba,senilní demence,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2010

Popis: Alzheimerova choroba se dá klasifikovat jako neurodegenerativní onemocnění mozku, jenž vyvolává demenci. Ta je způsobena postupným rozpadem nervových vláken a buněk, jenž je způsoben látkovou změnou.

Web: alzheimerovachoroba.ordinace.biz

Další související informace

Parkinsonova choroba

Parkinsonova choroba,třes,diagnostika,léčba – Parkinsonova choroba je neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, jenž postihuje oblast buněk ve středním mozku. Nedostatkek dopaminu se projevujě zhoršeným přenosem informací mezi jednotlivými buňkami a objevují se příznaky nemoci.

Plané neštovice

neštovice,pásový opar,léčba,příznaky,diagnostika – Plané neštovice se řadí mezi nejčastější infekční onemocnění dětského věku, za jejichž vznik může virus varicella-zoster. Typickým příznakem je výsev svědivé vyrážky provázené horečkou, které během 5 až 7 dnů ustupují.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.2273 sekund.