+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amniocentéza, odber plodovej vody

Klíčová slova: Amniocentéza, odber plodovej vody

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2011

Popis: Centrum prenatálnej diagnostiky sa špecializuje na prenatálnu diagnostiku, odber plodovej vody (amniocentézu), screening. Centrum má viac ako 11 rokov skúseností v odbore 3D a 4D ultrazvuku. Ordináciu nájdete na Veveří 39, Brno, 602 00 .

Web: www.prenatalni.sk/amniocenteza/

Další související informace

čínské léčitelství, čínsk

čínské léčitelství, čínská medicína, homeopatika – E-shop čínské léčitelství nabízí přírodní doplňky stravy, parafarmaceutika, kosmetika, čínská medicína a další za rozumné ceny. Nekupte u nás ještě dnes bez nutnosti registrace.

Vitamíny, zdravá výživa,

e-shop, doplňky stravy, vitamíny, redukční dieta, – Nabízíme vitamíny a doplňky stravy pro podporu zdravé výživy, potravinové doplňky stravy, přípravky na hubnutí, přípravky pro výživu kloubů a kostí, na posílení imunity, přípravky proti stresu. Nákup nad 1000 Kč poštovné zdarma.

Překlady, korektury, tlum

překlady, korektury, tlumočení, – Nabízíme profesionální překladatelský servis. Překládáme obecné, odborné i soudní texty. Nabízíme soudní překlady i tlumočení do několika jazyků. Krátké překlady Vám vyhotovíme do druhého dne.Agentura Překlady Ihned vyniká v rychlosti!

Načítání trvalo 0.0609 sekund.