+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anurex,úleva od hemeroidů

Klíčová slova: hemeroid, úleva, zdraví, alternativní medicína

E-mail: info@anurex.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2013

Popis: Jedná se o moderní, jednoduchý a přitom velmi účinný způsob léčby hemeroidů založený na kryoterapii hemeroidů, což je léčba prudkým ochlazováním postižené tkáně přímo uvnitř análního otvoru.Aplikace trvá pouze 8 - 10 minut, přičemž úleva se dostavuje téměř okamžitě!

Web: www.anurex.cz

Další související informace

Alergie-na-pyl.cz

alergie, senná rýma, zdraví, nemoci, léky, léčba – Alergie je přehnaná reakce organismu na nějaký podnět (alergen). Jednou z nejčastějších je tzv. polinóza, alergie na pyl nebo-li senná rýma. Na našem webu se dozvíte, co způsobuje alergii na pyl, v jakém období se šíří pyl konkrétních rostlin a jak se alergie projevuje. Dozvíte se něco o alternativní léčbě, jak senné rýmě předcházet a také jak ji léčit anebo alespoň zmírňovat.

Zlatá cesta

hubnutí, homeopatie, zdraví, alternativní medicína – Snadné a levné hubnutí pomocí vyrovnaného duševního stavu a alternativní léčba, léčba psychických poruch, závislostí, homeopatie, homeopatická domácí lékárnička, terapie emočních prožitků, informace o potravinách a mnoho dalšího.

Záda zdravě

zada, zdraví – Nabízíme odbornou instruktáž a kurzy zdravého sezení a protahování v zaměstnání. Přímo v kanceláři pomáháme na míru upravit pracovní plochu a naučíme klienty, jak se protáhnout v práci. Pokud tedy máte potíže s bolestmi zad, jste zde správně.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.