+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anurex,úleva od hemeroidů

Klíčová slova: hemeroid, úleva, zdraví, alternativní medicína

E-mail: info@anurex.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2013

Popis: Jedná se o moderní, jednoduchý a přitom velmi účinný způsob léčby hemeroidů založený na kryoterapii hemeroidů, což je léčba prudkým ochlazováním postižené tkáně přímo uvnitř análního otvoru.Aplikace trvá pouze 8 - 10 minut, přičemž úleva se dostavuje téměř okamžitě!

Web: www.anurex.cz

Další související informace

Zlatá cesta

hubnutí, homeopatie, zdraví, alternativní medicína – Snadné a levné hubnutí pomocí vyrovnaného duševního stavu a alternativní léčba, léčba psychických poruch, závislostí, homeopatie, homeopatická domácí lékárnička, terapie emočních prožitků, informace o potravinách a mnoho dalšího.

Indieta.cz - dieta recepty

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Hledáte rady a tipy jak skutečně zhubnout. Co takhle začít vařit dietně? Vyberte si z nepřeberného množství chutných receptů a pusťte se do toho. Recepty jsou speciálně navrženy tak, aby předcházely následnému jojo efektu!

Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

liposukce, lifting, zdraví, dieta, vizáž, relax, m – Le Style centrum zdraví a krásy v centru Českých Budějovic nabízí kompletní služby neinvazivní liposukce - kavitace, radifrekvenční lifting, masážní terapie, kadeřnictví, kosmetika+vizážistika. Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

Načítání trvalo 0.2309 sekund.