+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquaworld Budapešť

Klíčová slova: Aquaworld, Budapešť, Ramada Resort, hotel, aquapar

E-mail: info@aquaworld-ramada-budapest.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2010

Popis: Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.Nabízíme pobyty v lázeňském komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním v hotelu Ramada Resort****. Tobogány, sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.sauny, masáže, relaxace - ideální volba pro rodinou dovolenou s poznáváním Budapešti.

Web: www.aquaworld-ramada-budapest.cz/

Další související informace

Termální lázně

Ramada Resort Budapešť, Bešeňová, Tatralandia, Aqu – Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.Užijte si relaxaci a oddych v termálních lázních v Maďarsku a na Slovensku.Ideální aktivní dovolená s relaxací v termálních bazénech.

Hotel Pratol

Hotel Pratol, hotel, ubytovani – Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí V hotelu je k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.

Lily Beach Resort

Lily Beach Resort, hotel, All inclusive – Luxusní hotel Lily Beach Resort se může pišnit hodnocením pěti hvězdičkami. Nachází se na Maledivách, přesněji v jeho jihovýchodní části na romantickém ostrůvku Huvahendhoo. Hotel nabízí All Inclusive.

Načítání trvalo 3.3135 sekund.