+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astella - zubař a stomato

Klíčová slova: zubař praha, stomatologie praha, zubní implantáty

E-mail: backlinks@e-solutions.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Jsme moderní zubní ordinace v Praze nabízející profesionální služby v oblasti stomatologie. Nejmodernějšími postupy odpovídajícími světovým trendům se snažíme dosáhnout nejlepších výsledků, ošetřovat efektivně, šetrně a bezbolestně. Klademe důraz na informovanost klienta. Navštivte naši zubní ordinaci v Praze a my Vám zaručíme, že odejdete s novým úsměvem.

Web: www.astella.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0553 sekund.