+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astma - Alergie - Ekzém

Klíčová slova: Astma, Alergie, Lupénka, Ekzém, Zácpa, Borélie

E-mail: Pavmo@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2009

Popis: Exlusivní bylinné přírodní produkty pro posílení či obnovu Vašeho zdraví. S čím už tyto produkty pomohly ? Ekzém, Astma, Alergie, Lupénka, Borelioza, Křečové žíly atd... Možnost i šetrného avšak efektivního hubnutí.

Web: www.okg-fit.cz/LdV/zkusenosti.htm









Další související informace

Život alergika

alergie,astma,pyly, roztoči – Podrobné informace pro alergiky - astma, atopický ekzém, senná rýma, alergie na pyly, roztoči, plísně, potraviny, zvířata, hmyz a další alergie. Rádce alergika. Vaše příběhy a zkušenosti. Nejčastější dotazy.

Kožní nemoci

kožní onemocnění, nemoci, ekzém, lupénka – Kůže je největší lidský orgán, který mimo estetické funkce plní také mnoho jiných funkcí. Kožní onemocnění mohou postihnout jakoukoli část těla a jejich závažnost se pohybuje od podráždění kůže až k vžným stavům, které mohou ohrozit i život. Mezi nejčastější patří ekzém, lupénka, svrab, růže, akné a bradavice, na které se podíváme podrobněji.

Probiotika a laktobacily

probiotika, laktobacily, nadýmánéí, zácpa, průjem, – Probiozym pomáhá při potížích s trávením a zažíváním. Zmírňuje nadýmání a plynatost. Je vhodný při zácpě a proti opakujícím se průjmům nebo žaludečních obtížích- Navíc posiluje imunitu. Probiozym obsahuje probiotika, prebiotika, papain a bromelain.

Načítání trvalo 0.2381 sekund.