+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atlas Trade. s.r.o.

Klíčová slova: zdravotnické prostředky, rehabilitační pomůcky

E-mail: admin.azmedia14@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2009

Popis: Prodej a distribuce zdravotnických prostředků. Dětská zdravotní obuv, ortopedická obuv, vložky do bot, kompresivní punčochy, antibakteriální prádlo, antibakteriální ponožky, antibakteriální ponožky pro oteklé nohy. Tlakoměry, glukometry, rehabilitační pomůcky a sady pro odstranění klíštěte s možností vyšetření infekčnosti.

Web: www.atlastrade.cz

Další související informace

Plavecké bazény

Dodáváme soukromé, plavecké, rehabilitační bazény – Dodáváme soukromé, plavecké, rehabilitační bazény a koupaliště. Veškeré dodávky provádíme ve vysoké kvalitě a to od zpracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci díla a jeho uvedení do provozu.

Ochranné pracovní pomůcky

pracovní rukavice, pracovní pomůcky – Náš internetový obchod Ochranné-pomůcky.com se zabývá prodejme ochranných pracovních pomůcek. V naší nabídce naleznete pracovní rukavice, oděvy a obuv. Dále nabízíme zachycovací postroje, návleky, ochranu sluchu očí, hlavy a dýchacích cest.

Zdravotnické potřeby

zdravotnické potřeby, masážní pomůcky a přístroje, – Nabízíme zdravotnické potřeby, masážní pomůcky a přístroje a rehabilitační pomůcky. Berle, ortézy, hole, tlakoměry, krokoměry, teploměry, váhy, inhalátory a glukometry. Přístroje pro světelnou terapii, pomůcky zubní hygieny a další potřeby

Načítání trvalo 2.6553 sekund.