+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atlas Trade. s.r.o.

Klíčová slova: zdravotnické prostředky, rehabilitační pomůcky

E-mail: admin.azmedia14@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2009

Popis: Prodej a distribuce zdravotnických prostředků. Dětská zdravotní obuv, ortopedická obuv, vložky do bot, kompresivní punčochy, antibakteriální prádlo, antibakteriální ponožky, antibakteriální ponožky pro oteklé nohy. Tlakoměry, glukometry, rehabilitační pomůcky a sady pro odstranění klíštěte s možností vyšetření infekčnosti.

Web: www.atlastrade.cz

Další související informace

Čistící prostředky

čistící prostředky, bezkontaktní mytí, pěnové mytí – Zastoupení a prodej čistících prostředků a průmyslové čistící chemie NERTA pro bezkontaktní mytí osobních a nákladních vozidel. Dále u nás naleznete provozní náplně do portálových myček a mycích boxů. Prodej průmyslového papíru TORK a mycích past DREUMEX, dezinfekce a čistící chemie MIKA.

Zdravotnické potřeby

zdravotnické potřeby – Nabízíme velkoobchod a distribuci zdravotnických potřeb a pomůcek pro nemocnice, polikliniky a maloobchodní prodejny zdravotnickými potřebami. Nabízený sortiment zdravotnických potřeb máme široký. Zajistíme široký sortiment lékařských tlakoměrů, teploměrů, fonendoskopy, chirurgické nástroje, nerez misky a kazety, rehabilitační míče, lékárničky, gáza a obvazy.

UNIZDRAV, s.r.o.

zdravotnícke potreby, barle, palice, krokomery, – Prevádzkovanie predajne a internetového obchodu so zdravotníckymi pomôckami a potrebami - barle, palice, tlakomery, krokomery, inhalátory, Ortopedické pomôcky, pomôcky pre imobilných pacientov, rehabilitačné pomôcky, pomôcky pre rehabilitáciu, pomôcky bandážneho typu, Obuv (zdravotná, pracovná, vychádzková a domáca), ústna hygiena, obväzový materiál, germicídne žiariče, inhalátory, biolampy, EKG prístroje, náhradné diely do načúvacích prístrojov, batérie, váhy ( kojenecké, digitálne), vyhrievacie vankúše, infralampy, autolekárničky, lekárničky a iné.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.