+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atopický ekzém

Klíčová slova: atopický ekzém,svědění,vyrážka,komplikace,příznaky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Vznik neinfekčního kožního zánětu je vyprovokován odchylkami v imunitním, kožním a nervovém systému. Povětšinou se projeví již u malých dětí a projevuje se chronickým výsevem svědivé vyrážky, jíž často doprovází i další příznaky alergie.

Web: atopickyekzem.ordinace.biz

Další související informace

Nemoc dna

dna,pakostnice,komplikace,příznaky,léčba – Arthritis urica je metabolické onemocnění, kdy je narušeno odbourávání purinů. To vede k nadměrné produkci kyseliny močové. Její vysoká koncentrace v krvi následně vede až k její krystalizaci a usazování do tkání.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Nadýmání. plynatost

nadýmání,plynatost,komplikace,příznaky,léčba – Tvorba plynů je běžnou součástí zažívání. K plynatosti dochází v okamžiku, kdy se do zažívacího traktu dostanou potraviny, s vysokým obsahem oligosacharidů. Při jejich rozkladu bakteriemi poté dochází ke zvýšené tvorbě plynů.

Načítání trvalo 0.0723 sekund.