+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atopický ekzém

Klíčová slova: atopický ekzém,svědění,vyrážka,komplikace,příznaky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Vznik neinfekčního kožního zánětu je vyprovokován odchylkami v imunitním, kožním a nervovém systému. Povětšinou se projeví již u malých dětí a projevuje se chronickým výsevem svědivé vyrážky, jíž často doprovází i další příznaky alergie.

Web: atopickyekzem.ordinace.biz

Další související informace

Příušnice

Příušnice,komplikace,příznaky,léčba – Toto infekční onemocnění, nebo spíše jeho komplikace se díky očkování podařilo značně redukovat. Primárně zasahuje příušní slinné žlázy, avšak u některých jedinců se virus může rozšířit i do mozku, pankreatu či varlat.

Spála

Spála,streptokok,vyrážka,komplikace,příznaky,léčba – Původcem tohoto infekčního onemocnění je bakterie z rodu streptokoků a povětšinou se s ní setkáváme již během dětských let. Charakteristicky se projevuje propuknutím horečky, zánětem mandlí a hlavně vyrážkou.

Nemoc dna

dna,pakostnice,komplikace,příznaky,léčba – Arthritis urica je metabolické onemocnění, kdy je narušeno odbourávání purinů. To vede k nadměrné produkci kyseliny močové. Její vysoká koncentrace v krvi následně vede až k její krystalizaci a usazování do tkání.

Načítání trvalo 0.0767 sekund.