+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atopický ekzém

Klíčová slova: atopický ekzém,svědění,vyrážka,komplikace,příznaky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Vznik neinfekčního kožního zánětu je vyprovokován odchylkami v imunitním, kožním a nervovém systému. Povětšinou se projeví již u malých dětí a projevuje se chronickým výsevem svědivé vyrážky, jíž často doprovází i další příznaky alergie.

Web: atopickyekzem.ordinace.biz

Další související informace

Alergie

alergie,astma,komplikace,příznaky,léčba – Alergická reakce je vyvolána nepřiměřenou reakcí našeho imunitního systému na běžné látky v prostředí. Organismus na histamin může reagovat pouhou rýmou či ekzémem, avšak dostavit se může i anafylaktický šok.

Nadýmání. plynatost

nadýmání,plynatost,komplikace,příznaky,léčba – Tvorba plynů je běžnou součástí zažívání. K plynatosti dochází v okamžiku, kdy se do zažívacího traktu dostanou potraviny, s vysokým obsahem oligosacharidů. Při jejich rozkladu bakteriemi poté dochází ke zvýšené tvorbě plynů.

Nosní, krční mandle

nosní,krční,mandle,komplikace,příznaky,léčba – Mandle jsou součástí našeho lymfatického systému, přičemž je rozlišujeme na nosní a krční. Defakto jsou první linii obrany imunitního systému, jejichž cílem je zachytávat veškeré antigeny pronikající do těla.

Načítání trvalo 0.2955 sekund.