+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atopický ekzém

Klíčová slova: atopický ekzém,svědění,vyrážka,komplikace,příznaky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Vznik neinfekčního kožního zánětu je vyprovokován odchylkami v imunitním, kožním a nervovém systému. Povětšinou se projeví již u malých dětí a projevuje se chronickým výsevem svědivé vyrážky, jíž často doprovází i další příznaky alergie.

Web: atopickyekzem.ordinace.biz

Další související informace

Autismus

autismus,aspergerův syndrom,komplikace,příznaky – Toto vývojové duševní postižení se u povětšinou projeví do třetí roku života,čímž je narušen vývoj dítěte. To se zejména projevuje v jeho schopnostech komunikace, sociální interakce a představivosti.

Salmonelóza

salmonelóza,průjem,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se akutní bakteriální onemocnění projevující se zejména průjmem. Ten může být doprovázen horečkou, zvracením a bolestmi hlavy. Nejčastější příčinou je nedostatečně zpracované maso, vejce, případně potraviny tyto suroviny obsahující.

Zelený zákal (Glaukom)

zelený zákal,Glaukom,komplikace,příznaky,léčba – Glaukomje typické poškození zraku způsobeného odumíráním očního nervu. Příčinou je zpravidla vysoký nitrooční tlak vznikající v závislosti na zvýšené tvorbě komorové tekutiny a jejím zhoršeném odtoku.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.