+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avienclinic, s.r.o.

Klíčová slova: omlazení, kožní choroby, neinvazivní liposukce

E-mail: avien-sem@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Moderní klinika estetická a klasická dermatologie nabízí služby laser centra, neinvazivní liposukce, stomatologie a zubní hygiena, služby dietologa a klinického psychologa. Pro klienty parkování zdarma, otevřeno 9:00 - 18:00.

Web: www.avienclinic.cz

Další související informace

Nepoťse.cz - Driclor 75

driclor, nadměrné pocení – Nepoť se, skoncuj s nadměrným pocením pomocí přípravku Driclor. Nabízíme výhodnou cenu za 75 ml balení. Nepoť se, skoncuj s nadměrným pocením pomocí přípravku Driclor. Nabízíme výhodnou cenu za 75 ml balení.

Budoár duševní pohody

psychoterapie, koučink, psycholog, poradna – Centrum osobního rozvoje. Poskytujeme psychoterapii a koučink, kreativní testování osobnosti a zážitkové workshopy. Můžeme vám pomoci se zvládáním životních krizí, psychickými obtížemi, mezilidskými vztahy nebo osobní rozvojem. Specializujeme se na práci se sny a s tělem. Vycházíme z toho, že každý je jedinečná individualita s nesmírným potenciálem a téměř neomezenými možnostmi rozvoje. Nechápeme Vás tedy jako pacienta, ale jako člověka. Nestavíme se do role experta na Vás a Váš život - naše role a kompetence spočívá v efektivní podpoře nalézání Vaší vlastní cesty.

Načítání trvalo 0.2555 sekund.