+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avon Lady

Klíčová slova: AvonLady, kosmetika, solutions, anew, registrace..

E-mail: wandysek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2011

Popis: Nakupujete kvalitní kosmetiku. Váš budoucí život závisí na rozhodnutí, která učiníte již dnes.Rozhodněte se ještě dnes stát se svým pánem...Slevy, provize 15-30 % z výše Vaší objednávky. Výběr produktů v pohodlí domova.

Web: avonladyprerov.webnode.cz

Další související informace

Poradenství, kosmetika

Poradenství, kosmetika, líčení, lesk na rty, vrásk – Stránky o kosmetice, zdraví, líčení, životním stylu, kosmetických přípravkách...Poradenství, kosmetika, líčení, lesk na rty, oční stíny, vrásky, krém, vizážistka, pleť, image..poradenství, kosmetika, líčení

lisap

Lisap, vlasová kosmetika, produkty pro kadeřníky, – Jsme výhradním distributorem profesionální vlasové kosmetiky Lisap pro ČR. Nabízíme barvy na vlasy, melíry, stylingové produkty ( gely, laky, tužidla, vosky, lesky apod.), přípravky pro regeneraci vlasů (šampóny, kondicionéry, masky atd.), permanentní narovnávače atd.

Spago - prodej kosmetiky

kosmetika, gerards, thalaspa, suda, sueda, vlasy, – GERARDS Italská přírodní kosmetika Gerards – to je komplex SPA péče o pokožku obličeje a těla pro salony, hotely, lázně, profesionální i domácí ošetření. Orientuje se pouze na přírodní rostlinné přísady a patentované technologie. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů, 60 procedur na obličej a tělo. SÜDA Německá profesionální značka na pedikúru a manikúru. Zajišťujeme svým zákazníkům nejlepší kvalitu, díky tomu jsme se stali členy podologické společnosti. Toto ocenění získala během let vývoje a zkušeností v oblasti podologie a podiatrie. Spojením dvou silných značek IONTO COMED a SÜDA můžeme, nabídnou široký sortiment kosmeticky, přístroje na suchou i mokrou pedikúru, vybavení salonů. THALASPA Francouzská přírodní kosmetika z oceánu. Vyrábí produkty k péči o tělo a obličej pro používání v centrech thalasoterapie, balneoterapie, kosmetických salonech a lékařských centrech. Přípravky jsou vyráběny s použitím mikronizovaných mořských řas, bahna a minerálů získávaných z vody čistého světového oceánu na západním pobřeží Francie, v provincii Bretaň.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.