+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BART S TATTOO SALON

Klíčová slova: tetování, piercing, tattoogalerie

E-mail: ba6.4rt@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2010

Popis: Nabízíme služby tetovacího salonu s patnáctiletou praxí v oboru. Bezplatné konzultace, individuální přístup, originál kresby a návrhy, řešení složitějších kompozic na míru zákazníka. K dispozici jsou neustále aktualizované stránky s obsáhlou galerií našich prací a velmi podrobnými informacemi o našem tetovacím salonu.

Web: www.bartstattoo.cz

Další související informace

Tetování motivy a vzory k

tetovani,motivy,vzory,katalog – Obrázková galerie a videa tetování motivy a vzory katalog, informace a tipy lidem zamýšlející pořídit si tetování a o tom jak se tetování případně odstraňuje, dále také info o dočasném tetování, nebo-li henně.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.2567 sekund.