+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barvoslepost

Klíčová slova: Barvoslepost, chyby, hendikep, optika, choroba, ok

E-mail: admin@mobilworld.net

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: Patříte mezi lidi, kterým činí problém správně setřídit barevné ponožky do páru, protože nedokážete rozpoznat, jestli vidíte jejich skutečnou barvu? Vaše dítě po vás chce, abyste vybrali z krabičky jen červené lentilky a vy nevíte, které to jsou

Web: farboslepost.info

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Oční vady a nemoci

oční vady,zákal,barvoslepost,krátkozrakost – Příčinou onemocnění oka může být vrozená vada, úraz či přirozená degenerace jeho stárnutí. Nejčastěji se poté setkáváme s astigmatismem, myopií, hypermetropií, šedým a zeleným zákalem a poslední dobou se rozšiřuje i diabetická retinopatie.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.