+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělení zubů laserem

Klíčová slova: bělení zubů laserem, laserové bělení zubů

E-mail: art2@artfocus.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2008

Popis: Naprosto bílé zuby nemá od přírody téměř nikdo, neboť barva zubů je jen odstínem žluté. Přesto lidé po dokonale bílých zubech od pradávna touží a dělají vše proto, aby jejich bílý úsměv byl co nejzářivější. Na zabarvení zubů má vliv především genetika a také působení mnoha vnějších faktorů, jako je kouření a pití kávy nebo čaje.

Web: www.smille.cz

Další související informace

EliteDental

Zubař, zubní ordinace, zubní klinika, bělení zubů – V naší bezbolestné zubařské klinice v centru Prahy se o Vás postará za pomoci nejmodernějšího vybavení tým zkušených lékařů. Nejsme obyčejní zubaři. Pracujeme bezbolestně, rychle a profesionálně. Přijďte vyzkoušet naše služby a uvidíte, že bát se zubaře je zbytečné.

Nazuby.cz

curaprox, kartáček, zubní, ústní, bělení – Internetový obchod s produkty pro ústní hygienu. Nabízíme zubní kartáčky, pasty, ústní vody i produkty k bělení zubů či pro nositele zubní náhrady. Zubní kartáček Curaprox trvale v akci. Součástí obchodu je poradna s dentální hygienistkou.

Bělení zubů

Bělení zubů, zdraví – Bělení zubů z domu. Informace o tom, jak šetrně a účinně za rozumné peníze získat zářivý úsměv. Kdo by nechtěl krásně bílé zuby, se kterými by ve společnosti snadno získal pozornost ostatních.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.