+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělení zubů laserem

Klíčová slova: bělení zubů laserem, laserové bělení zubů

E-mail: art2@artfocus.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2008

Popis: Naprosto bílé zuby nemá od přírody téměř nikdo, neboť barva zubů je jen odstínem žluté. Přesto lidé po dokonale bílých zubech od pradávna touží a dělají vše proto, aby jejich bílý úsměv byl co nejzářivější. Na zabarvení zubů má vliv především genetika a také působení mnoha vnějších faktorů, jako je kouření a pití kávy nebo čaje.

Web: www.smille.cz

Další související informace

Beauty eshop - Online obc

kosmetika, zuby, zdraví, tělo, pleť, bělení zubů – Beauty e-shop se zabývá prodejem kosmetiky AHAVA z mrtvého moře. Dále nabízí kosmetiku pro každodenní péči o tělo, pleť, vlasy, ruce, ale i nehty a zuby. Najdete jak přírodních kosmetické přípravky, tak i užiečné rady.

EliteDental

Zubař, zubní ordinace, zubní klinika, bělení zubů – V naší bezbolestné zubařské klinice v centru Prahy se o Vás postará za pomoci nejmodernějšího vybavení tým zkušených lékařů. Nejsme obyčejní zubaři. Pracujeme bezbolestně, rychle a profesionálně. Přijďte vyzkoušet naše služby a uvidíte, že bát se zubaře je zbytečné.

Bělení zubů doma

bělení zubů, bílé zuby, krasný osměv, bělení zubů – Jak na bělení zubů doma, Mějte krásný osměv za pár týdnů,bělení zubů, bílé zuby, krasný osměv, bělení zubů, osvežená technika pro bělení zubů, produkty v eshopu na bělení zubů, návod jak na to na stránce zdarma

Načítání trvalo 0.0760 sekund.