+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělení zubů Praha 5

Klíčová slova: Bělení, zubů, Praha 5

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: V naší ordinaci nabízíme bělení zubů nejpokročilejšími světovými technologiemi Zoom! Advanced Power a Opalescence. Obě patří mezi nejmodernější a nejšetrnější metody k zubům a dásním. Během jediné 60-ti minutové návštěvy můžeme dosáhnout bělení zubů až o osm stupňů na odstínové škále.

Web: beleni-zubu-praha-5.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/beleni-zubu-praha-5/

Další související informace

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Stomatologie Praha 5

Stomatologie, Praha 5 – Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

Zubní Praha 5

Zubní, Praha 5 – Jsme přesvědčeni, že pacient si zaslouží tu nejlepší možnou péči, proto ke každému z Vás přistupujeme jako k VIP. Nasloucháme, radíme, vysvětlujeme, ošetřujeme. Naší filozofií je individuální přístup, včetně individuálního plánu léčby podle Vašich časových a finančních možností.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.