+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělení zubů Praha

Klíčová slova: Bělení, zubů, praha

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: V naší ordinaci nabízíme bělení zubů nejpokročilejšími světovými technologiemi Zoom! Advanced Power a Opalescence. Obě patří mezi nejmodernější a nejšetrnější metody k zubům a dásním. Během jediné 60-ti minutové návštěvy můžeme dosáhnout bělení zubů až o osm stupňů na odstínové škále.

Web: beleni-zubu-praha.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/beleni-zubu-praha/

Další související informace

Cerec Praha

Cerec, Praha – Přišli jste o zub? Chybí Vám zuby? Ulomil se Vám kousek zubu? Potřebujete novou korunku? Máte jakýkoli jiný problém se zuby? Přijďte do Alfadent a posaďte se, vše ostatní se už bude točit kolem Vás. Doslova, a to díky nejmodernějším technologiím, které v Alfadent používáme. A navíc bez bolesti a v pohodě.

Bělení zubů ZOOM

Bělení, zubů, ZOOM – Bělení zubů se Zoom! je jednoduché. Nejprve si zuby připravíme tak, že Vám pečlivě na rty a dásně naneseme ochranné látky. Oblasti chráníme před případným působením speciální bělící Zoom! lampy. Zářivě bílé zuby budete mít za 60 minut.

Masérské kurzy a masáže B

masérské kurzy, masáže, Brno, Praha, Bowenova tech – Masérské kurzy a masáže Bowenovy techniky (Bodové myofasciální techniky) Brno a Praha. Masáž s obrovskými možnostmi pro profesionály i laiky. Výuka v malých skupinách s individuálním přístupem zkušeného lektora s vysokou odborností.

Načítání trvalo 0.0920 sekund.