+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělení zubů ZOOM

Klíčová slova: Bělení, zubů, ZOOM

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Bělení zubů se Zoom! je jednoduché. Nejprve si zuby připravíme tak, že Vám pečlivě na rty a dásně naneseme ochranné látky. Oblasti chráníme před případným působením speciální bělící Zoom! lampy. Zářivě bílé zuby budete mít za 60 minut.

Web: beleni-zubu-zoom.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/beleni-zubu-zoom/

Další související informace

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Bezbolestné vrtání zubů

Bezbolestné, vrtání, zubů – Zákroků zubní chirurgie se v klinice Alfadent nemusíte obávat. Naši stomatochirurgové Vám je provedou bez bolesti, za použití lokální anestezie (místní umrtvení), nebo přímo analgosedace (stav podobný spánku, ve kterém nevnímáte bolest).

Načítání trvalo 0.0633 sekund.