+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělení zubů ZOOM

Klíčová slova: Bělení, zubů, ZOOM

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Bělení zubů se Zoom! je jednoduché. Nejprve si zuby připravíme tak, že Vám pečlivě na rty a dásně naneseme ochranné látky. Oblasti chráníme před případným působením speciální bělící Zoom! lampy. Zářivě bílé zuby budete mít za 60 minut.

Web: beleni-zubu-zoom.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/beleni-zubu-zoom/

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Zubař Praha 5 bezbolestní

Zubař, Praha 5, bezbolestní, ošetžení, zubů – Možná poprvé v životě poznáte, že můžete cítit pohodu, přátelství a zároveň vysoce profesionální přístup při stomatologickém zákroku. Chceme, abyste se u nás cítili jako dobří a vítaní přátelé. Vaše dobrá zkušenost a doporučení je naše odměna. Vaše stomatologie a zubní ordinace Alfadent.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.