+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bělící pásky na zuby

Klíčová slova: bělící pásky, crest, bělící proužky,

E-mail: info@belici-pasky.com

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2011

Popis: Bělící pásky na zuby Crest za nejnižší ceny na trhu, jsou nejoblíbenějším prostředkem k bělení zubů na světě. Bylo jich už prodáno více než 23 milionů balení. Bělící pásky využívají stejné účinné látky, jakých používají zubní lékaři při ambulantním bělení zubů.

Web: belici-pasky.com

Další související informace

Deputamadre.cz

trika, mikiny, kraťasy, pásky, rifle – Značkový eshop se stylovým oblečením Deputamadre a Von Dutch.Absolutně bezkonkurenční ceny,propracovaný systém slev. Vyberte si ze široké nabídky - trika, mikiny, kraťasy, pásky, rifle, spodní prádlo, šperky.

Bělení zubů doma. Bělící pásky Crest 3D

bělení zubů, bělící pásky, bělení zubů doma, Crest – Bělení zubů z pohodlí domova šetrně, účinně a levně. Bělící pásky Crest 3D White jsou klinicky testovány, nepoškozují zubní sklovinu, obsahují stejné látky, které se aplikují při bělení zubů v ordinaci.

Identifikační náramky

identifikační náramky, identifikační pásky, párty – Identifikační náramky jsou vhodné pro všechny příležitosti - na disko, párty nebo festival. Odlište své hosty našimi identifikačními pásky, třeba mladší 18ti let od starších nebo VIP. Vaše náramky potiskneme dle vašeho přání a tím získají na originalitě. Vše je skladem v našem e-shopu.

Načítání trvalo -97.04 sekund.