+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bércové vředy

Klíčová slova: Bércové, vředy, zdraví

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2009

Popis: Bércové vředy jsou chronickým onemocněním kůže, které bývá nepříjemné a pacientovi dokáže hodně znepříjemnit život. Může vzniknout na základě i drobného poranění kůže (škrábanec, stroupek), kterého si někdo ani nevšimne či nevěnuje patřičnou pozornost, a rozrůst se v mokvající ránu, která pokryje značnou část bérce. Léčba bércových vředů je obvykle velmi komplikovaná a vleklá.

Web: bercovevredy.cz

Další související informace

Homeopatie Stuchlík

Homeopatie, zdraví – Klasická homeopatie je schopná efektivně pomoci od různých potíží, které jsou obtížně řešitelné standartními lékařskými metodami, ale dokáže i fungovat paralelně s klasickou léčbou. V homeopatické praxi se mi daří lépe naplňovat představy o celostním přístupu k pacientovi než co nabízí medicína. V tomto duchu se snažím vést nemocné ke zdraví a především k uvědomělejšímu prožívání vlastního života.

Křečové žíly

křečové žíly cievy zdraví – Křečové žíly a jejich léčba - odstranění. Přinášime články, rady, diskuse i poradnu. Křečové žíly (varixy) jsou problémem mnoha mužů a zvláště žen. Statistiky uvádějí, že v některých zemích jimi trpí až 40% dospělé populace, což je celkem alarmující.

Miss Pepper

ženy, móda, zdraví – Internetový magazín nejen pro ženy. Přinášíme zajímavosti a informace z běžného života každé ženy, rady pro zdraví a krásu, čtenářské příběhy a zpovědi humorné i vážné, pořádáme soutěže o zajímavé ceny, chilli poradna pro jakýkoliv dotaz. Publikujeme také PR články se vztahem k zaměření magazínu.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.