+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bércové vředy

Klíčová slova: Bércové, vředy, zdraví

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2009

Popis: Bércové vředy jsou chronickým onemocněním kůže, které bývá nepříjemné a pacientovi dokáže hodně znepříjemnit život. Může vzniknout na základě i drobného poranění kůže (škrábanec, stroupek), kterého si někdo ani nevšimne či nevěnuje patřičnou pozornost, a rozrůst se v mokvající ránu, která pokryje značnou část bérce. Léčba bércových vředů je obvykle velmi komplikovaná a vleklá.

Web: bercovevredy.cz

Další související informace

Shiatsu Masáže Praha

shiatsu masáže Praha zdraví prevence centrum – Shiatsu Masáže Praha je centrum pro kvalitní japonské masáže shiatsu v Praze a okolí. Na stránkách centra najdete seznam shiatsu terapeutů a všechny potřebné informace o shiatsu. Shiatsu pro vás může být více než jenom velmi příjemná masáž - tato technika pomáhá ošetřovanému spojit se se sebou samým a vrátit se do vlastní rovnováhy a zdraví.

Vegetariánská restaurace

vegetarianska restaurace zlin, restaurace zdravi – www.prasad.cz, vegetariánská restaurace pro zdraví, zdravá restaurace ve Zlíně. Naším cílem je nabídnout vám jídla a nápoje vynikající chuti s pozitvním vlivem na zdraví ve všech jeho aspektech. Snažili jsme se vytvořit místo, kde můžete načerpat energii, uvolnit stres nebo jenom posedět v příjemném prostředí. Zdravý životní styl se stal v dnešní době nejenom módou, ale do jisté míry i nutností a předpokladem spokojeného života. Doufáme, že se Vaše návštěvy u nás stanou jeho součástí. O našem jídle Naše jídlo připravujeme výhradně z čerstvých potravin v závislosti na ročním období. Základ našich pokrmů tvoří zejména zelenina, dále pak luštěniny obiloviny a těstoviny. V co největší míře se vyhýbáme polotovarům. Výjimku tvoří náhražky masa jako např. robi, seitan, tofu, tempeh a vegetariánské párky. Podle možností zařazujeme bio - potraviny, naše koření neobsahuje glutamát sodný. Prašád je vegetariánská restaurace, tudíž naše jídlo neobsahuje maso, ryby ani vajíčka. Každý den se snažíme nabídnout některé pokrmy bez mléka a jídla neobsahující lepek. Vedle vlastností surovin jsou stejně důležité postupy jakými byli potraviny zpracovány. Teplá jídla připravujeme zejména vařením a dušením v páře, tento postup uchovává co nejvíc živin a minerálů.

Začněte.Hubnětezdravě.com

hubnutí, obezita, vzhled, postava, zdraví – Chcete vypadat zdravěji a chcete se cítit lépe? Navštivte naše internetové stránky o zdravém hubnutí a obezitě. Udělejte ten správny krok. Klasické diety nejsou řešením, zkuste náš program a zhubněte s lehkostí.

Načítání trvalo 0.0493 sekund.