+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Best For Body

Klíčová slova: Kryolipolýza, laserová lipolýza, liposukce zmražen

E-mail: info@bestforbody.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2013

Popis: Jsme zkrášlující estetické centrum v oblasti neinvazivní liposukce, omlazujících, relaxačních a kosmetických služeb. Poskytujeme ošetření: bezbolestná liposukce, odstranění celulitidy, kryolipolýza, omlazení pleti, lymfodrenáž, liposukce zmražením a tělové zábaly.

Web: www.bestforbody.cz

Další související informace

Cukrovka

Cukrovka a její léčba – Bohužel v dnešní době se počet tohoto onemocnění stále zvyšuje. Při tomto typu onemocnění lidské tělo nedokáže regulovat hladinu glukózy v krvi. Příčin tohoto problému může být víc, ale nejčastěji bývá podmíněná genetikou.

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.0889 sekund.