+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BestFit Studio Smíchov

Klíčová slova: zdravotní cvičení, diagnostika, kondiční příprava

E-mail: studio.smichov@bestfit.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2012

Popis: Provádíme individuální zdravotní cvičení, diagnostika a poradenství v oblasti sportu, kondiční přípravu, regenerační a rekondiční služby a výživové poradenství. Všechny služby nabízíme v našem privátním fitness centru.

Web: www.bestfit.cz/fitness-studio-smichov/

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

e-maser.cz

masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích – Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Tensegrity.cz -

Tensegrity, pohybový aparát, diagnostika, terapie, – Tensegrity.cz - komplexní péče o pohybový aparát – diagnostika – terapie – cvičení. Fyzioterapeutický diagnostický systém MFK s terapií i cvičením: při bolesti zad, svalů nebo kloubů, pro zlepšení kondice, ke kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jednostranné činnosti, k podpoře sportovního výkonu (golf, tenis, cyklistika, lyžování apod.), k rehabilitaci nebo cílenému posilování, k úpravě váhy a držení těla, k relaxaci a odstranění únavy.

Načítání trvalo 0.2002 sekund.