+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bestlooktrade s.r.o.

Klíčová slova: Kavitace, fotodepilace, radiofrekvence, hubnutí

E-mail: info@re-age.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Naše společnost Bestlooktrade.s.r.o. se zabývá prodejem lékařsko - estetických přístrojů domovské italské společnosti Re-age light for beauty, prodejem kosmetických produktů Re-age a provozováním těchto kosmetických přístrojů v mnoha salónech.

Web: www.re-age.cz/

Další související informace

Vaše zdraví - OKG

emulips, zdraví, hubnutí – Věříte bylinkám? Pak je na čase vyzkoušet některý z našich výrobků a nechat se překvapit jeho účinky. Poradenství zdarma. Čistě bylinné výrobky. Na každý problém máme řešení. Možná spolupráce s firmou OKG.

KAVITACE PRAHA

Neinvazivní liposukce, kavitace, hubnutí – NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE – KAVITACE , Praha – Salon Emporio (pasáž Lucerna). Revoluční řešení odbourání tukových polštářků. Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Bezpečné a účinné hubnutí

bezpečné,účinné, hubnutí – Pokud chcete zhubnout snadno a rychle tak jste na správném místě. Naše výrobky vám pomohou. Naše výrobky jsou velmi kvalitní a dlouhodobě prověřené zboží. Tet už je to jen na vás jestli se rozhodnete něco udělat se svojí váhou a životním stylem.

Načítání trvalo 0.0723 sekund.