+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bez. liposukce

Klíčová slova: liposukce, neinvazivní liposukce

E-mail: bezbolestna-neinvazivni-liposukce.biz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Specializované zdravotnické zařízení provádějící Bezbolestnou neinvazivní liposukci v Praze, která zvyšuje elasticitu pokožky a zmírňuje projevy celulitidy. Cena jedné procedury 2500Kč, doporučeny jseou 4 az 5.

Web: bezbolestna-neinvazivni-liposukce.biz

Další související informace

Liposukce

Liposukce – Liposukce - celulitida, to je Vaše snadná a bezbolestná cesta ke kráse. Najdete zde informace o tom, jaké má účinky a jaké jsou výsledky Kavitace - neinvazivní liposukce a objasnění principů Kavitace.

Metody kavitace

liposukce, kavitace, zdraví, ultrazvuková kavitace – Kavitace - když potřebujete ošetřit tato místa: stehna, bříško, boky a hýždě. Během procesu budete vnímat slabé pískání - je to dáno ultrazvukem. Celý proces kavitace je bezbolestný a nehorzí vám vedlejší účinky. Výsledek je viditelný hned. Kavitace je ideální pro ty, kteří chtějí zhubnout hned a chtějí si dokonale vytvarovat postavu. Celý proces kavitace trvá přibližně hodinu. Většinou se kůže zmenší o 2 až 4 cm. Po skončení kavitace můžete normálně pokračovat v denních aktivitách.

Laserová liposukce

liposukce, kavitace, péče o tělo, zdraví, – Laserová liposukce se řadí mezi moderní a vysoce efektivní metody. Díky laserovému paprsku dokonale tvarujeme postavu. Na všech místech těla lze odstranit tukové buňky. Laserová liposukce umožňuje, že se kůže vypíná. Ošetření je zcela bezbolestné. Laserová liposukce modeluje a tvaruje postavu podle vašich představ - díky paprsku. Tato liposukce se považuje za velice účinnou a bezbolestnou metodu. Můžeme provádět více zákroků najednou. Laserová liposukce je rychlejší a po ní se můžete vrátit k denním aktivitám.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.