+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezbolestná kavitační lip

Klíčová slova: kavitace, kavitační liposukce, odbourávání tuků

E-mail: registraceorchestra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2011

Popis: Kavitační liposukce neboli kavitace je moderní metoda odbourávání tuků, která narozdíl od chirurgické liposukce nezanechává žádné jizvy. Výsledky této vysoce účinné a bezbolestné liposukce jsou viditelné na první pohled.

Web: www.snadna-liposukce.cz/

Další související informace

Kavitace - Liposukce

kavitace, liposukce 3. generace, hubnutí – Kavitace je neinvazivní metoda hubnutí k modelaci těla a nahrazuje chirurgické liposukce. Dokáže Vás zbavit tukových ložisek i celulitidy, výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření. Bezbolestná liposukce 3. generace nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Garantujeme Vám , že pokud neztratíte ve Vašem objemu nebudete nic platit. Ušetříte oproti chirurgické operaci. Ceny již od 2 600,- Kč.

Kavitace

kavitace, péče o tělo, zdraví, ultrazvuková, – Kavitace je bezbolestná a slouží k odstranění tuků na našem těle. Trvalé výsledky po jednom ošetření. Napomáhá celulitidě. Nejčastější místa jsou ruce, nohy, břicho nebo boky. Zpevňuje pleť a pokožku. Kavitaci mohou podstoupit osoby starši 18 let. Kavitace slouží k ošetření tukových buněk a jejich následného odstranění. Dochází k velice účinnému odstranění proti celulitidě. Doporučuje se provádět kavitaci 3 - 5 krát do týdne. Vše je bezbolestné a dokonale se nám tvaruje postava. Ultrazvuková kavitace patří mezi moderní a velice účinné metod kavitace. Skvělým způsobem nám modeluje a tvaruje postavu. Odstraňuje přebytečné tukové buňky v našem těle. Kavitace nás nijak neomezuje. Výsledku viditelné už po první aplikaci. Kavitace je moderním zůsobem metody chirurgické liposukce. Po zákroku nás nijak neomezuje v našich denních činnostech. Kavitace nám zeštíhluje postavu a to za bezbolestných podmínek. Hlavním výsledkem jsou vyhlazování vrásek i odstranění celulitidy. Tukové buňky se odstraňují a pak se rozpouštějí. Nijak nezatěžuje organismus a nemusíme být hospitalizováni. Kavitace patří mezi časově nenáročné a opakuje se. Pomocí radiofrekvence se nám omlazuje pleť - proti vráskám. Procesem smí podstoupit lidé starší 18 let. Nijak nezatěžuje náš organismus. Nevytváří nerovnosti na našem těle. Patří mezi časově nenáročné metody. Po procesu můžeme pokračovat normálně v našich denních aktivitích. U této metody se využívá tzv. radiofrekvence. Dá se provádět i na starších lidech. Ultrazvuková kavitace patří mezi moderní a velice účinné metod kavitace. Odstraňuje přebytečné tukové buňky v našem těle. Nejčastější místa jsou ruce, nohy, břicho nebo boky. Trvalé výsledky po jednom ošetření.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.