+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezbolestná liposukce Brno

Klíčová slova: bezbolestné liposukce Brno, liposukce břicha,

E-mail: info@bezbolestna-liposukce-brno.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2012

Popis: Jste ve fázi, kdy diety a veškeré podniknuté kroky ke snížení tělesné váhy zklamaly. Zkuste se informovat o metodách liposukce.Trápí Vás nadbytečné tuky? Jste ve fázi, kdy diety a veškeré podniknuté kroky ke snížení tělesné váhy zklamaly. Zkuste se informovat o metodách liposukce. Současná společnost a především její dnešní populace svádí neustálý boj s nadváhou či obezitou. Příčiny nadbytečných kil mohou být různé. Někdy je vyšší váha spojená se zdravotními příčinami.

Web: www.bezbolestna-liposukce-brno.cz

Další související informace

Studio Slim Style

Liposukce Brno,lymfodrenáž,výživové poradenství. – Ve studiu se zabýváme tvarováním postavy neinvazivní liposukcí 3. generace (EXILIS), lymfodrenážemi, výživovým poradenstvím (individuální výživové plány), detoxikací organismu metodou Mary Staggs, měřením s následnou analýzou pomocí přístroje InBody 230.

Riva, plastická chirurgie

plastická chirurgie, plastická, operace, liposukce – Klinika plastické chirurgie v Brně nabízí face-lift, operace víček, zvětšování a modelace prsou, plastiku břicha, nosu a ušních boltců, liposukce. Dále vyhlazování vrásek pomocí laserů, Botulotoxinu a výplňových materiálů, odstraňování akné, žilek.

Kavitace - Liposukce

kavitace, liposukce 3. generace, hubnutí – Kavitace je neinvazivní metoda hubnutí k modelaci těla a nahrazuje chirurgické liposukce. Dokáže Vás zbavit tukových ložisek i celulitidy, výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření. Bezbolestná liposukce 3. generace nebolí, nepoškozuje kůži, není nutné se z ní zotavovat. Garantujeme Vám , že pokud neztratíte ve Vašem objemu nebudete nic platit. Ušetříte oproti chirurgické operaci. Ceny již od 2 600,- Kč.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.