+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezbolestne.eu - zubní or

Klíčová slova: zubař, zubaři, zubní ordinace, stomatologie

E-mail: dent@zlin.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2010

Popis: Našim pacientům poskytujeme komplexní stomatologickou péči za využití nejnovějších poznatků a moderní techniky. Kvalitní a především bezbolestné ošetření zajišťuje v našich zubních ordinacích zkušený tým zubních lékařů a sester, včetně dentální hygienistky.

Web: www.bezbolestne.eu

Další související informace

Zubaři DC Urbánek

zubaři Praha,zubní pohotovost,zubní ordinace,zubař – Zubní ordinace a zubní pohotovost. Dentální centrum Urbánek je nová zubní klinika v Praze nabízející služby moderní stomatologie (zubní implantáty, bělení zubů, dentální hygiena, dětská stomatologie). Léčíme i bolest zubů, zánět dásní, zubní váček.

Sandent

dentalni hygiena, zubní hygiena, zubní ordinace – Dentální hygiena je velmi důležitou součástí preventivní stomatologie. Naším cílem je preventivně zabránit všem problémům v dutině ústní jako je zubní kaz, zubní kámen, zánět dásní a paradontitidy a vyléčit a zastavit onemocnění již vzniklá.

Stomatologie Ječná

stomatologie, stomatologie praha, zubní ordinace, – Moderní soukromá zubní klinika v centru Prahy. Nabízíme kompletní péči o váš chrup, zubní implantáty, zubní hygienu, bělení zubů a další. Příjmáme nové pacienty a náš milí a vstřícný personál se těše na vaší návštěvu.

Načítání trvalo 0.1106 sekund.