+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezbolestné ošetření zubů

Klíčová slova: Bezbolestné, ošetření, zubů

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Alfadent provádí zubní ošetření bez bolesti, návštěvy u zubaře se tedy nemusíte obávat. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu lékaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy se zuby, ošetření neodkládejte.

Web: bezbolestne-osetreni-zubu.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/bezbolestne-osetreni-zubu/

Další související informace

Bělení zubů bezpečně

Bělení, zubů, zuby, zubní, krása – Vše o bezpečném bělení zubů - metody a informace, kterou zvolit. Vyberte si, zda-li jít na bělení zubů k zubnímu lékaři, nebo ušetřit a při stejné kvalitě bělit zuby doma. Pravidelně aktualizované články, možno přidat na podcast.

Vše o bělení zubů

bělení, zubů, zub, zubní, zuby – Informační server věnovaný bělení zubů. K dispozici jsou všechny metody bělení zubů, včetně popisu, techniky a způsoby dosažení krásně bílých zubů, historie bělení zubů a poradna odborníka on-line. Dále doporučené výrobky pro bělení.

Bezbolestné vrtání zubů

Bezbolestné, vrtání, zubů – Zákroků zubní chirurgie se v klinice Alfadent nemusíte obávat. Naši stomatochirurgové Vám je provedou bez bolesti, za použití lokální anestezie (místní umrtvení), nebo přímo analgosedace (stav podobný spánku, ve kterém nevnímáte bolest).

Načítání trvalo 0.2129 sekund.