+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezbolestné trhání zubů

Klíčová slova: Bezbolestné, trhání, zubů

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Zákroků zubní chirurgie se v klinice Alfadent nemusíte obávat. Naši stomatochirurgové Vám je provedou bez bolesti, za použití lokální anestezie (místní umrtvení), nebo přímo analgosedace (stav podobný spánku, ve kterém nevnímáte bolest).

Web: bezbolestne-trhani-zubu.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/bezbolestne-trhani-zubu/

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Bezbolestně u zubaře

Bezbolestné, ošetření, u zubaře, zubař – Čím déle s návštěvou zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašeho chrupu Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) s ošetřeínm bez bolesti je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky). Často nepomůže ani dentální hygiena. Proto neváhejte a objednejte se ihned.

Bezbolestné ošetření

Bezbolestné, oblečení, zubní, alfadent – Alfadent provádí zubní ošetření bez bolesti, návštěvy u zubaře se tedy nemusíte obávat. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu lékaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy se zuby, ošetření neodkládejte.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.