+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bílé plomby kvalitně

Klíčová slova: Zubní implantáty, bílé plomby

E-mail: adam.besina@atweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2012

Popis: Fotokompozitní výplň (bílá plomba) je nejžádanější způsob ošetření zubního kazu. Provádí se pomocí speciální dentální pryskyřice vytvrzované ozářením polymerizační lampou. Materiál se používá i k ošetření zubů v předním, viditelném úseku chrupu, neboť splňuje vysoké estetické nároky. K dispozici je široká paleta odstínů, takže výplň je nerozeznatelná od povrchové vrstvy skloviny. Výhodou je, že oproti amalgámovým výplním je vrtání zubu šetrnější – stačí odvrtat jen zkaženou část zubu, kompozitní výplň proto může být menší. Zub s výplní je navíc možné okamžitě po ošetření zatěžovat.

Web: www.esthe-dent.cz/esteticke-vyplne.htm

Další související informace

Zubní implantáty

Zubní implantáty – Zubní implantát je umělá náhrada poškozeného zubu. Dokáže zajistit náhražku srovnatelnou s opravdovými zuby. Zubní implantáty jsou dnes již skutečně dostupné pro každého - a to takřka bez rozdílu věku.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.0941 sekund.