+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bio Ionic eshop

Klíčová slova: iontové, ionty, žehličky, kartáče, kulmy, fény

E-mail: alan@bioionic.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2008

Popis: Bio Ionic představuje exkluzivní patentovanou technologii přirozených iontů, které prospívají vlasům. Přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem všech produktů: iontové žehličky na vlasy, kartáče, kulmy a fény, které můžete zakoupit v e-shopu.

Web: www.bioionic.eu

Další související informace

Craftgen - přístroje pro výrobu koloidního stříbra

generátor, přístroj, koloidní, iontové, stříbro – Přístroje a příslušenství značky Craftgen pro výrobu kvalitního koloidního stříbra (Ag), dále součásti pro zappery / zapgeny a potravinové doplňky. Všechny generátory Craftgen jsou manuálně kalibrovány za specifických podmínek, zaručujících kvalitu výsledného koloidního stříbra.

NET - elektro.cz

žehličky, fritézy, vysavače, mixéry, pekárny, fény – E-shop s velkým výběrem domácích elektrospotřebičů. Vysoká kvalita za skvělé ceny, prodej spotřebičů světových značek i domácích výrobců. Krátké dodací lhůty. Nabízíme např.: vysavače, žehličky, mikrovlnné trouby, mixéry, fritézy, pekárny, topná tělesa, ventilátory sa další domácí spotřebiče.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.