+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bio Ionic eshop

Klíčová slova: iontové, ionty, žehličky, kartáče, kulmy, fény

E-mail: alan@bioionic.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2008

Popis: Bio Ionic představuje exkluzivní patentovanou technologii přirozených iontů, které prospívají vlasům. Přírodní minerály a negativní ionty jsou jádrem všech produktů: iontové žehličky na vlasy, kartáče, kulmy a fény, které můžete zakoupit v e-shopu.

Web: www.bioionic.eu

Další související informace

Craftgen - přístroje pro výrobu koloidního stříbra

generátor, přístroj, koloidní, iontové, stříbro – Přístroje a příslušenství značky Craftgen pro výrobu kvalitního koloidního stříbra (Ag), dále součásti pro zappery / zapgeny a potravinové doplňky. Všechny generátory Craftgen jsou manuálně kalibrovány za specifických podmínek, zaručujících kvalitu výsledného koloidního stříbra.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Napařovací žehličky

Napařovací, žehlička, žehličky, napařovačka – Specialista na napařovací žehličky Tefal, Philips, Braun, profesionální parní žehličky s generátorem Battistella, žehlící prkna Leifheit, Vileda a Brabantia, zahradní sušáky a koše na prádlo. Prodejna v PRAZE 5.

Načítání trvalo 0.0834 sekund.