+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BIO miminka

Klíčová slova: popolini,látkové,látková,plenky,plínky, pleny

E-mail: biomiminka@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: Specializovaný obchod na dětský sortiment, ekodrogerii a přírodní kosmetiku. Prezentace, prodej a poradenská činnost v oblasti pratelných plenkových systémů a ekologických pracích a čistících prostředků.

Web: www.biomiminka.cz

Další související informace

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.2659 sekund.