+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biokosmetika-Aromaterapie

Klíčová slova: Vrásky,Akné,lupénka,ekzémy,citlivá pleť,alergie

E-mail: obchodkrasy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2010

Popis: Online obchůdek zaměřený na přírodní a bio kosmetiku pro Vaši krásu a na řešení kožních problémů.. V nabídce péče o pleť,tělo,vlasy,rostlinná séra,přírodní mýdla.vzácné rostlinné,masážní a esenciální oleje,přírodní šampony,pleťové krémy,tělová mléka,rostlinná másla Karáte, sprchové gely, aromaterapie a přírodní dekorativní kosmetika. Kompletní péče od hlavy až k patě pro celou rodinu za rozumné ceny.

Web: www.obchodkrasy.nabizi.cz

Další související informace

Kožní choroby a onemocněn

Lupenka, ekzém, kožní choroby, akné – Vše na téma kožních chorob, především akné, ekzému a lupenky, najdete na kozni-onemocneni.cz. Zjistíte nejnovější možnosti léčení a snižování projevů nemoci.

Čínská medicína

čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka – Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Vrásky budou minulostí

vrásky – Tak dlouho si říkáme, že se nás netýkají, že vrásky mají jen "ti druzí". Pak se jednoho rána podíváme do zrcadla a všimneme si, že už nás také dohnaly. Vrásky se díky nové metodě stanou minulostí.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.