+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biokosmetika-Aromaterapie

Klíčová slova: Vrásky,Akné,lupénka,ekzémy,citlivá pleť,alergie

E-mail: obchodkrasy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2010

Popis: Online obchůdek zaměřený na přírodní a bio kosmetiku pro Vaši krásu a na řešení kožních problémů.. V nabídce péče o pleť,tělo,vlasy,rostlinná séra,přírodní mýdla.vzácné rostlinné,masážní a esenciální oleje,přírodní šampony,pleťové krémy,tělová mléka,rostlinná másla Karáte, sprchové gely, aromaterapie a přírodní dekorativní kosmetika. Kompletní péče od hlavy až k patě pro celou rodinu za rozumné ceny.

Web: www.obchodkrasy.nabizi.cz

Další související informace

Léky na alergii

alergie, léky na alergii, diagnostika alergie, – Léky na alergii - alergie, diagnostika, typy, léčba, poradna, články, diskuze. Alergie je přecitlivělost organismu na nějaký podnět (alergen). Jde v podstatě o nepřiměřenou reakci imunitního systému, který daný podnět vnímá jako vetřelce a nemíní ho tolerovat. Tato citlivost může vzniknout v organismu člověka kdykoliv během života.

Kolagen- Vaše příležitost

transdermální kolagen, přivýdělek,vrásky, pleť, – Chcete vypadat mladě a zbavit se vrásek? Transdermální kolagen je účinná zbraň nejen proti stárnutí pleti, ale i kostí,kloubů, vlasů i nehtů. Zcela se liší od jiných kosmetických přípravků tohoto typu a to díky transdermálního gelu,díky jemuž má schopnost transformovat se do podkoží a tam aktivně působit na buňky, které si obnovují schopnost tvorby vlastního kolagenu. Spolupracujte s námi. Nabízíme přivýdělek.

Kosmetické služby

péče o pleť,vizážistka,akné,kosmetické poradenství – Kosmetické a vizážistické služby - Naučte se správně pečovat o svou pleť, aby vypadala zdravě, krásně a mladě. Péče o pleť je tou nejlepší investicí. Nabízíme kosmetické poradenství a vizážistické služby pro jednotlivce i firmy.

Načítání trvalo 0.2333 sekund.