+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biolampa

Klíčová slova: biolampa, bioptron, akne, bolesti chrbta

E-mail: jozadawe@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2012

Popis: Biolampa Bioptron sa počas dlhých rokov osvedčila v mnohých prípadoch a je vhodnou liečebnou metódou pri zdravotných problémoch akými sú akne, operačné rany, jazvy a rany po úrazoch, ktoré vznikajú dôsledkom cukrovky, popálenín, preležanín.

Web: biolampa-bioptron.blogspot.com

Další související informace

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.