+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bionce

Klíčová slova: odvykání kouření, nekouřit, přestat kouřit

Datum vloľení do katalogu: 1. ledna 2012

Popis: Pomáháme při odvykání kouření a překonat závislost na cigaretách. Chcete-li přestat kouřit, odstraníme pomocí biorezonance závislost na nikotinu během jediné návštěvy. Naší specializací je i biorezonanční diagnostika alergenů a alergie. Například potravinové alergeny, alergie na pyl, alergie na prach, senná rýma nebo alergie na psí srst. Biorezonance řeší i astma, kožní problémy, vyrážky, ekzémy, revma, migrény, plísně a viry, poruchy výživy, poruchy trávení a výživové poradenství.

Web: www.bionce.cz

Další související informace

Vyléčte se z kouření

kouření, kouřit, přestat kouřit – Chcete přestat kouřit? Zapojte se do kampaně na odnaučení kouření pod dohledem odborníků

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Léčba alergických nemocí

biorezonance Praha,odvykání kouření – Zabýváme se biorezonanční metodou léčby nemocí zejména alergických, ale také virových či bakteriálních a eliminací parazitických mikroorganismů. Také odstraňujeme závislost na cigaretách. Uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Vaše starosti s Vámi rozebereme co možná nejpodrobněji, abychom mohli správně diagnostikovat jejich příčiny.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.