+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biorezonance

Klíčová slova: biorezonance,sensitiv imago,alergie,porovnání

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Informace o nové terapeutické metodě biorezonance. Rozdíly mezi nejpoužívanějšími přístroji pro biorezonanční terapii, jejich srovnání, princip funkce a studie účinnosti. Vliv farmaceutických společností na tyto alternativní metody léčby alergie.

Web: www.biorezonance.org

Další související informace

Čínská medicína

čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka – Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Alergie-ekzém.cz

alergie,ekzém,alergen,roztoč,nemoc,imunita – Alergie a ekzém jsou v dnešní době čím dál tím častější onemocnění. Hlavně díky znečištěnému ovzduší dochází u lidí k ochabnutí imunitního systému, které vede až k náchylnosti na některé látky v našem prostředí. Tyto látky se nazývají alergeny

Načítání trvalo 0.0729 sekund.