+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biorezonance

Klíčová slova: biorezonance,sensitiv imago,alergie,porovnání

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2012

Popis: Informace o nové terapeutické metodě biorezonance. Rozdíly mezi nejpoužívanějšími přístroji pro biorezonanční terapii, jejich srovnání, princip funkce a studie účinnosti. Vliv farmaceutických společností na tyto alternativní metody léčby alergie.

Web: www.biorezonance.org

Další související informace

Alergie-na-pyl.cz

alergie, senná rýma, zdraví, nemoci, léky, léčba – Alergie je přehnaná reakce organismu na nějaký podnět (alergen). Jednou z nejčastějších je tzv. polinóza, alergie na pyl nebo-li senná rýma. Na našem webu se dozvíte, co způsobuje alergii na pyl, v jakém období se šíří pyl konkrétních rostlin a jak se alergie projevuje. Dozvíte se něco o alternativní léčbě, jak senné rýmě předcházet a také jak ji léčit anebo alespoň zmírňovat.

Biokosmetika-Aromaterapie

Vrásky,Akné,lupénka,ekzémy,citlivá pleť,alergie – Online obchůdek zaměřený na přírodní a bio kosmetiku pro Vaši krásu a na řešení kožních problémů.. V nabídce péče o pleť,tělo,vlasy,rostlinná séra,přírodní mýdla.vzácné rostlinné,masážní a esenciální oleje,přírodní šampony,pleťové krémy,tělová mléka,rostlinná másla Karáte, sprchové gely, aromaterapie a přírodní dekorativní kosmetika. Kompletní péče od hlavy až k patě pro celou rodinu za rozumné ceny.

stop-alergie.cz informačn

alergie, astma, ekzém, alergik, astmatik, senná rý – Co je alergie? Nejběžnější typy a projevy alergií. Doporučená opatření jak zmírnit alergie. články a videa o alergiích, astmatu a ekzemech. Alergie na pyl, roztoče, zvířata a plísně. Atopické a dětské ekzémy jejich projevy a opatření.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.