+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BioStar Plus, s.r.o.

Klíčová slova: Bio, bio potraviny, DIA výrobky, energy výrobky,

E-mail: info@bioworld.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2013

Popis: Zdravý životný štýl nie je len moderný pojem, ale aj výzva pre každého človeka, vážiaceho si seba samého. Zdravie predsa ovplyvňuje nielen váš organizmus, ale aj vašu duševnú pohodu - a kto by sa nechcel cítiť neustále dobre naladený?Bio potraviny sú jednou z možností, ako môžete začať žiť zdravo už dnes. Každý deň sa predsa rozhodujete o tom, čo budete jesť, čo nakúpite, čo pripravíte pre seba i svoju rodinu.

Web: www.bioworld.sk/

Další související informace

Čočky Plus

kontaktní čočky, čočky, barevné čočky, – Kontaktní čočky a příslušenství od renomovaných výrobců u nás nakoupíte pohodlně, levně, urychleně a spolehlivě. Nabízíme barevné kontaktní čočky v dioptrické i kosmetické variantě za velmi příznivé ceny.

DoktorBio.cz

Bio, Cpk, přírodní kosmetika, celulitida, ekzémy, – Přírodní biogely s vysokým obsahem bylinných extraktů, bez chemických konzervantů a barviv s certifikáty BIO a CPK-Bio. Pomoc při problémech s klouby, svaly, artrózou, bércovými vředy, ekzémy, křečovými žílami, akné, celulitidou.

Balená voda

voda, balená voda, kojenecká voda, kvalitní voda, – Víte jaká balená voda je pro vás ta nejlepší? Kvalitní voda je ta, která vstupuje do našeho metabolismu, aniž by zatěžovala naše tělo ukládáním nežádoucích látek, které by mohly negativně ovlivňovat tělesné funkce.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.