+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biostase Paris

Klíčová slova: kosmetika, péče o tělo, Sothys, Biodroga, Thalgo,

E-mail: pracepavel2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Kompletní nabídka exkluzivní péče o obličej a tělo Biostase Paris je tím pravým světem regenerace pro celý Váš organismus. Pohladit duši, ošetřit pokožku, odstranit pocit únavy a dodat tělu novou energii je naším cílem

Web: biostaseparis.webnode.cz

Další související informace

IDL s.r.o.

laboratoř, laboratorní, diagnostika, hormony, – Laboratoř je nestátní zdravotnické zařízení a služby poskytuje od roku 1995. Zaměřujeme se zejména na specializovanou laboratorní diagnostiku pro gynekologickou endokrinologii, screening VVV, tyreologii, nádorovou diagnostiku, kostní metabolismus, diabetologii, obecnou endokrinologii aj. Provádíme vyšetřování hormonů, nádorových markerů, enzymů, vitaminů, některých lékových hladin aj. Imunodiagnostická laboratoř je založená na moderních technologiích, automatizovaných laboratorních vyšetřeních za podpory informačních systémů a školených odborníků. Máme certifikáty ISO 9001:2000 (Det Norske Veritas /DNV/) a Fetal Medicine Foundation /FMF/, laboratoř je vedena v národním Registru laboratoří zabývající se biochemickým screeningem VVV. Externí kontrola kvality probíhá v rámci systémů SEKK, UKNEQAS ap.

Kosmetická poradkyně

kosmetika,krása,kosmetické služby, poradenství – Yana Navitskaya je profesionální kosmetická poradkyně a vizážistka, která pracuje v oboru více než deset let. Pomáhá ženám jejich krásu objevit, nabízí rady i pomocnou ruku, najdete u ní kvalitní kosmetické výrobky, které si navíc můžete na vlastní kůži bezplatně vyzkoušet. Dokáže z Vás udělat krásnou, sebevědomou ženu.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.