+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biostase Paris

Klíčová slova: kosmetika, péče o tělo, Sothys, Biodroga, Thalgo,

E-mail: pracepavel2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2011

Popis: Kompletní nabídka exkluzivní péče o obličej a tělo Biostase Paris je tím pravým světem regenerace pro celý Váš organismus. Pohladit duši, ošetřit pokožku, odstranit pocit únavy a dodat tělu novou energii je naším cílem

Web: biostaseparis.webnode.cz

Další související informace

artrocentrum

bolavé klouby, na klouby, klouby páteře, páteř, – Profichondro original je určen zejména pro osoby středního a vyššího věku, kteří trpí artrózou kolenních kloubů, kyčelních kloubů, kloubů páteře, drobných kloubů ruky, aj. Přípravek je také určen pro mladší jedince s nadměrnou pohybovou zátěží, či pro sportovce.

Kosmetika Arbes

Kosmetika, pleťové masky, krémy, – Ošetření zaměřené na pleť žen, mladých dívek a chlapců. Zahrnuje povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění, čistící zklidňující masku, vhodný krém. Poradenství v péči o typ pleti klienta. Rychlá a pružná komunikace.

diagnostika,léčba,poradna

bady, čínská přírodní medicína, Tiens,Tianshi, – Obnova zdraví Jedním ze základních faktorů vzniku nemocí je deficit vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů. Lidský organismus potřebuje denně 13 vitamínů a 60 minerálů. Nám denně chybí cca 60-80% těchto komponentů potřebných pro jeho práci.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.