+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biotronika, energie

Klíčová slova: biotronika, posílání energie, nemoc, bolest,

E-mail: jsuchankova@biotronik-suchankova.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2010

Popis: Pomoc pro lidi i zvířata. Pomocí energie pomohu zastavit nemoc, bolest, nebo jiný problém. Posílám energii i na dálku, prostřednictvím nabité fotografie, která je na stránkách volně ke stažení. Energii lidem předávám i ve své ordinaci, také zdarma. Přes 40 let, stejně lidem pomáhal můj otec, známý léčitel a biotronik Jiří Vojáček. Biotronik - Jana Suchánková

Web: biotronik-suchankova.cz/biotronika.htm

Další související informace

Osobní bankroty, insolven

Osobní bankroty, insolvence, oddlužení – Dostali jste se do těžké životní situace a nezvládáte splácet své závazky? Máte exekuci, platební rozkaz nebo rozhodčí nález a nemáte na úhradu? Znepříjemňují Vám život telefonáty od vymahačů nebo vykonavatelů? Nevíte si rady? Využijte JEDINÉHO ZÁKONNÉHO ODDLUŽENÍ formou OSOBNÍHO BANKROTU dle zákona 182/2006 Sb., který Vám profesionálně a diskrétně zpracujeme k Vaší plné spokojenosti! Pomáháme Vám již 2 roky a máme více jak 200 spokojených klientů! Příklad: Vaše dluhy jsou 300.000,-Kč, za dobu 5-ti let uhradíte v měsíčních splátkách 100.000,-Kč, osobním bankrotem-insolvenčním řízením ušetříte 200.000,-Kč! Konzultace zdarma!

Klaviry.eu - prodej pian

piano, pianino, klávesy, klavír, klavírová židle, – Zabýváme se prodejem pian, elektronických kláves a dalšího příslušenství. Široká nabídka pian a elektronických kláves jistě zaujme každého milovníka hudby. V naší nabídce naleznete také velký výběr klavírových židlí, které jsou nedílnou součástí každého nástroje.

Půjčka na bydlení

půjčka na bydlení, půjčka, půjčky, úvěr, úvěry – Půjčka na bydlení je nabízena mnoha českými firmami, účelem této informační stránky je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou firmu. Můžete se zde i podělit o zkušenosti s firmami.

Načítání trvalo 3.2691 sekund.