+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Biotronika, energie

Klíčová slova: biotronika, posílání energie, nemoc, bolest,

E-mail: jsuchankova@biotronik-suchankova.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2010

Popis: Pomoc pro lidi i zvířata. Pomocí energie pomohu zastavit nemoc, bolest, nebo jiný problém. Posílám energii i na dálku, prostřednictvím nabité fotografie, která je na stránkách volně ke stažení. Energii lidem předávám i ve své ordinaci, také zdarma. Přes 40 let, stejně lidem pomáhal můj otec, známý léčitel a biotronik Jiří Vojáček. Biotronik - Jana Suchánková

Web: biotronik-suchankova.cz/biotronika.htm

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

servis pro motoristy

montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské – : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Korálky potěší bižuterie

korálky, e-shop, prstýnek, naušnice, andílci – Naše stránky se zaměřují na výrobu drobné bižuterie tvořené korálkami. V naší domácí dílničce vznikají ty nejkrásnější postavičky, zvířátka, přívěšky na mobilní telefony, ale třeba i náramky, náušnice, prstýnky, Vánoční ozdoby, neboli pod jedním názvem bižuterii z korálek.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.