+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bohemia Stam-BoS, spol. s

Klíčová slova: endodoncie, ruční vyšetřovací nástroje, diamantové

E-mail: info@bos-cl.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2010

Popis: Předmětem našeho podníkání je oblast dentálních a stomatologických materiálů. Nabízíme prodej nástrojů a vybavení zubních ordinací. Najdete u nás například ruční vyšetřovací nástroje, diamantové brousky, nástavbové čepy a další. Zároveň se zaměřujeme na produkty společnosti Dentsply Maillefer.

Web: www.bos-cl.cz/

Další související informace

Kytary a hudební nástroje

hudební nástroje, kytary, baskytary, bicí, klávesy – Na www.muzikant.cz nabízíme široký sortiment hudebních nástrojů a poskytujeme i servis a poradenství v této oblasti. Vybrete si u nás z mnoha druhů kytar, bicích sestav, baskytar, elektrických kláves, hudebních nástrojů pro orchestr i vybavení pro DJ a jevištní vybavení. Pokud jste začínající hudebník nebo muzikant, neváhejte nás navštívit, rádi Vám poradíme při výběru těch správných hudebních nástrojů! Prodáváme kvalitní a osvědčené světové značky hudebních nástrojů, proto ručíme za kvalitu námi nabízeného zboží!

Registrace do katalogů

registrace do katalogů, ruční registrace do katalo – Profesionální ruční registrace do kvalitních, prověřených katalogů za nízké ceny. Zvyšte i vy návštěvnost svého webu a jeho pozici ve vyhledávačích. Tato jednorázová investice se rozhodně vyplatí.

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Načítání trvalo 0.0511 sekund.