+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolest hlavy - tenzní, migréna, Cluster headache

Klíčová slova: bolest hlavy,migréna,tenzní bolesti,příznaky,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2011

Popis: Bolest hlavy nebo také cefalalgie je nepříjemný, intenzivní pocit bolesti na hlavě nebo v hlavě. Příčinou může být přímé podráždění lebeční klenby, mozkových blan, cév či nervů mozku nebo také uskřípnutím míšních nervů.

Web: bolesthlavy.ordinace.biz

Další související informace

Chlamydie

chlamydie,trachomatis,pneumoniae,příznaky,léčba – Chlamydie jsou nepohyblivé bakterie, které parazitují uvnitř buněk. Poslední dobou je jim připisována čím dál větší váha při propuknutí celé řady geneticky podmíněných chorob a až v polovině případů jsou původcem neplodnosti.

Játra - cirhóza, karcinom

játra,hepatitida,cirhóza,příznaky,léčba – Játra jsou klíčovým orgánem metabolického procesu. Starají se o energetickou látkovou výměnu, trávení, slouží jako zásobárna důležitých látek a zejména obstarávají detoxikaci organismu. Nejčastěji je zasahuje infekční zánět, posléze dlouhodobým přetěžováním může dojít i k jejich cirhoze.

Bolesti zad

bolesti zad,páteř,příčiny,příznaky,léčba – Bolesti zad jsou v současné době velice rozšířeným neduhem, na němž se podílí špatné pracovní návyky, držení těla, ale také některá degenerativní onemocnění. Pro jejich předcházení je nejpodstatnější jejich pravidelné posilování.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.