+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolest hlavy

Klíčová slova: bolest hlavy, migréna

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: S bolestí hlavy se určitě setkal každý člověk. Někteří šťastlivci touto bolestí trpí vyjímečně a rychle se s ní vyrovnají, zatímco pro jiné může být bolest hlavy celoživotní prokletí. Bolest hlavy může být různá, dělíme je na tzv. primární a sekundární. Každá bolest hlavy snižuje kvalitu a práceschopnost člověka. Přes hloupé posměšky některých lidí je třeba ji vážně řešit. Pokud na to člověk nestačí sám a bolest je náhlá či intenzivní, je nutné vyhledat odbornou pomoc.

Web: bolest-hlavy.info

Další související informace

Migréna

migréna,bolest hlavy,příznaky,aura,léčba – Migréna je považována za chronické onemocnění, jenž se vyznačuje opakovanými záchvaty bolesti hlavy spojenými s dalšími příznaky jako je nevolnost, zvracení, světloplachost. Bolest je tepající a trvá od několika hodin až po 3 dny.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.1790 sekund.