+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolest hlavy

Klíčová slova: bolest hlavy, migréna

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: S bolestí hlavy se určitě setkal každý člověk. Někteří šťastlivci touto bolestí trpí vyjímečně a rychle se s ní vyrovnají, zatímco pro jiné může být bolest hlavy celoživotní prokletí. Bolest hlavy může být různá, dělíme je na tzv. primární a sekundární. Každá bolest hlavy snižuje kvalitu a práceschopnost člověka. Přes hloupé posměšky některých lidí je třeba ji vážně řešit. Pokud na to člověk nestačí sám a bolest je náhlá či intenzivní, je nutné vyhledat odbornou pomoc.

Web: bolest-hlavy.info

Další související informace

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Bolest hlavy - tenzní, migréna, Cluster headache

bolest hlavy,migréna,tenzní bolesti,příznaky,léčba – Bolest hlavy nebo také cefalalgie je nepříjemný, intenzivní pocit bolesti na hlavě nebo v hlavě. Příčinou může být přímé podráždění lebeční klenby, mozkových blan, cév či nervů mozku nebo také uskřípnutím míšních nervů.

Načítání trvalo 0.2318 sekund.