+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolest v krku

Klíčová slova: Bolest v krku

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2010

Popis: Bolest v krku je téměř nejčastější bolestí, se kterou se lidé v životě setkávají. Není se co divit, protože bolest v krku je příznakem mnoha onemocnění, zejména virového nebo bakteriálního původu. bolestvkrku.cz

Web: www.bolestvkrku.cz

Další související informace

Bolest v krku

bolest v krku, mandle, angína, zdraví – Bolest v krku je jednou z velmi častých obtíží každého člověka. Vždy se jedná o symtom nějakého onemocnění. Může se takto projevit virová infekce či rýma. Nejčastěji se ale s bolestí v krku setkáme jako s průvodním jevem zánětu ústní části hltanu nebo zánětu mandlí (tzv. angíny). Podíváme se na příznaky a příčiny bolesti v krku, jejich léčbu, na doporučené potravinové doplňky. Řekneme si, kdy je nutné navštívit lékaře, jaké mohou nastat komplikace onemocnění krku a na závěr rady ohledně prevence a doporučení. Připravujeme poradnu s odborným lékařem.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0826 sekund.