+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolest v krku

Klíčová slova: Bolest v krku

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2010

Popis: Bolest v krku je téměř nejčastější bolestí, se kterou se lidé v životě setkávají. Není se co divit, protože bolest v krku je příznakem mnoha onemocnění, zejména virového nebo bakteriálního původu. bolestvkrku.cz

Web: www.bolestvkrku.cz

Další související informace

Bolest v krku

bolest v krku, mandle, angína, zdraví – Bolest v krku je jednou z velmi častých obtíží každého člověka. Vždy se jedná o symtom nějakého onemocnění. Může se takto projevit virová infekce či rýma. Nejčastěji se ale s bolestí v krku setkáme jako s průvodním jevem zánětu ústní části hltanu nebo zánětu mandlí (tzv. angíny). Podíváme se na příznaky a příčiny bolesti v krku, jejich léčbu, na doporučené potravinové doplňky. Řekneme si, kdy je nutné navštívit lékaře, jaké mohou nastat komplikace onemocnění krku a na závěr rady ohledně prevence a doporučení. Připravujeme poradnu s odborným lékařem.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.