+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolest zubů

Klíčová slova: bolest zubů, zubař, paradentóza, dásně

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2009

Popis: Zuby občas bolí každého člověka. Jedná se o jedna z nejobávanějších bolestí. Začíná nenápadně a bez brzkého ošetření u zubního lékaře může mít nepříjemné a bolestivé následky. Důvodů bolesti zubů je více, liší je i intenzita. Od citlivosti na jídlo až po pulzující a neutuchající utrpení. Dá se proti bolesti něco dělat?

Web: www.bolest-zubu.cz

Další související informace

Bělení zubů

zuby, zubní pasty, paradentóza, žloutnutí zubů, pé – Bělení zubů doma je značně přístupnější a levnější metoda jak zlepšit vzhled svých zubů. Mezi nejvíce rozšířenou metodu bělení zubů patří jednoznačně použití bělících past, což jsou klasické zubní pasty s přídavkem brusného, bělícího granulátu.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.