+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolesti-břicha.cz

Klíčová slova: bolesti břicha, nadýmání, plnynatost, těhotenství

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2009

Popis: Bolesti břicha jsou častými příznaky mnoha chorob. K diagnóze je zapotřebí přesná lokalizace bolesti, způsob bolesti a ostatní symptomy. Bolesti břicha jsou co do intenzity a způsobu různé. Daly by se rozdělit do několika kategorií : tupé bolesti břicha, ostré bolesti, křečovité bolesti a nadýmání a plynatost. Na webu najdete vysvětlení všech druhů bolestí, rady a doporučení s lokalizací bolesti, info o prevenci, také se zmíníme o bolestech břicha v těhotenství. To vše s množstvím názorných obrázků a zajímavými videi. V budoucnu také rubriky poradna a ptejte se lékaře.

Web: www.bolesti-bricha.cz

Další související informace

Nadýmání a plynatost

Plynatost, Nadýmání – Informace o nadýmání. Tento nepříjemný problém moderní civilizace často souvisí se špatnými stravovacími návyky a životosprávou obecně. Jak se zbavit plynatosti ? Jak vyléčit nadýmání ? Obě otázky jsou zodpovězeny na našich webových stránkách!

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.2085 sekund.