+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolesti-břicha.cz

Klíčová slova: bolesti břicha, nadýmání, plnynatost, těhotenství

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2009

Popis: Bolesti břicha jsou častými příznaky mnoha chorob. K diagnóze je zapotřebí přesná lokalizace bolesti, způsob bolesti a ostatní symptomy. Bolesti břicha jsou co do intenzity a způsobu různé. Daly by se rozdělit do několika kategorií : tupé bolesti břicha, ostré bolesti, křečovité bolesti a nadýmání a plynatost. Na webu najdete vysvětlení všech druhů bolestí, rady a doporučení s lokalizací bolesti, info o prevenci, také se zmíníme o bolestech břicha v těhotenství. To vše s množstvím názorných obrázků a zajímavými videi. V budoucnu také rubriky poradna a ptejte se lékaře.

Web: www.bolesti-bricha.cz

Další související informace

Kamacit

Kamacit, pálení žáhy, nevolnost, těhotenství – Kamacit je doplněk stravy na přírodní bázi, který účinně ulevuje od obtíží jako je pálení žáhy a to i v těhotenství. Navíc je výborným zdrojem minerálních prvků, což je zejména přínosné u těhotných žen. Kamacit, pálení žáhy, nevolnost, těhotenství.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Farby na vlasy

vlasy, farby – Sú tri hlavné dôvody. Ľudia, ktorí šedivejú si farbí vlasy do ich pôvodnej farby, aby nepôsobili staro. Druhým dôvodom je viera, že zmena farby vlasov zväčší atraktivitu človeka a posledným je experimentovanie. Informácie o farbách na vlasy. História farieb na vlasy, najznámejší výrobcovia, druhy farieb na vlasy, prečo si ľudia farbia vlasy...

Načítání trvalo 0.0515 sekund.