+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolesti nohou

Klíčová slova: bolesti nohou

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2011

Popis: Na těchto stránkách najdete vše o nohách, jaké mohou být problémy s nohami a také i všeobecné informace o struktuře nohou. Dále se tu nachází spousta užitečných rad, jak s bolestmi nohou bojovat, nebo alespoň zmírnit tento nepříjemný problém..

Web: nohy-bolesti.cz

Další související informace

Thajské masáže THAISUN

thajské masáže, thajská masáž, jóga, bolesti zad – Tradiční thajské masáže jsou prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik.Tato masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga.Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.

Bolesti zad

bolesti zad, páteř, krční páteř – Bolesti zad patří mezi civilizační choroby a 80% lidí jimi občas trpí. Jsou dokonce častější, než bolest hlavy. Pouze malá část problémů s bolestí zad je způsobena skutečným onemocněním páteře, většina potíží je následkem špatných životních návyků nejen při práci, ale i v běžném životě. Mezi nejčastější příčiny patří: Špatné držení těla, špatný stav vzpřimovačů páteře, sedavé zaměstnání, těžká práce, zvedání břemen, jednostranná zátěž, nedostatečná nebo přílišná aktivita, prochladnutí, stres, obezita a další... Vše si podrobně probereme a zkusíme dát rady na zlepšení vašeho stavu.

Načítání trvalo 1.7425 sekund.