+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bolesti zubov

Klíčová slova: Bolesti zubov

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2010

Popis: Bolesti zubov - http://bolestzubov.sk. Bolesťami zubov trpí z času na čas každý človek. Je to jedna z najobávanejších bolestí. Začíná nenápane a bez všasného ošetrenia u zubného lekára môže mať nepríjemné následky.

Web: bolestzubov.sk

Další související informace

Chondrovit

Chondrovit, artroza, bolesti kloubů a páteře. – Chondrovit je doplněk stravy speciálně vyvinutý pro účinnou regeneraci kloubní chrupavky a pro podporu léčby artrofických onemocnění. Chondrovit,artroza, bolesti kloubů a páteře.Chondrovit, artroza a bolesti kloubů.

Vaginální mykóza

vaginální mykóza, svědění, výtok, bolesti – Vaginální mykóza je velmi častým problémem žen. Podle statistiky přes 75% žen onemocněly v průběhu života minimálně jednou vaginální mykózou. Zhruba 50% žen trpí tímto nepříjemným onemocněním opakovaně, u malého procenta (pod 5%) je možné vaginální mykózu brát za chronické onemocnění.

Masáže, reflexní terapie

Masáže, reflexní terapie, bolesti zad a hlavy – Dokáži dát do pořádku pohybové problémy, pokud tam není mechanická porucha. Účelem mé práce je především to, že musíme zjistit příčinu bolesti či problému, který se u dotyčného vyskytuje. Pak následnou komplexní léčbou tzn. doplnit prvky, vitamíny, úprava stravy, tinktury a terapií či masážemi působíme na daný problém.

Načítání trvalo 0.0864 sekund.